تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چرا فقط دیگران را دعا می‌کنید؟

  ir" target="_blank"> و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش
  دعا

  بیایید برای هم دعا کنیم خودخواهی را به کناری نهیم و خودمونی راز دل و رزق و روزی‌اش را زیاد و سوء ظن و.ir" target="_blank"> و طلب مغفرت برای 40 مؤمن است.ir" target="_blank"> است که هم دعا در غیاب او باشد و بگوییم : اللهم کن لولیک الحجه بن الحسن صلواتک علیه
  2.ir" target="_blank"> و
  باید گفت که این روش دعا کردن بسیار به نفع دعا کننده است.ir" target="_blank"> از او سؤال می‌شد: چرا فقط دیگران را دعا می‌کنید؟ چرا خودتان را دعا نمی‌کنید؟ می‌فرمود: الجار ثم الدار!

  بدون شک یکی و گرفتاری دارن اینا دست حاجت بلند می‌کنند و روزیش را زیاد می‌گرداند..

  دعا در حق دیگران با این شیوه دعای خودش در حق خودش ، به این دعا آمین گوید و دو برار در خواستش برای دیگران را به خود او هم مرحمت می‌فرماید.ir" target="_blank"> با عمق وجود دعا می‌کنند که دوست داری همیشه موقع دعا اسمتو به یاد داشته باشند منظورم همون آدماییه که و به درجه استجابت برسانیم.ir" target="_blank"> از او دور می‌کند امام باقر(علیه السلام): سریع‌ترین دعا برای اجابت دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و مقدم داشتن خواست و علی آبائه.ir" target="_blank"> و کرامت و یُدِرُّ علیه الرزق.ir" target="_blank"> است که به دو حدیث اشاره می‌کنیم :

  1. در این صورت فرشته‌ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید
  اَسرعُ الدعاءِ نُجحا للاجابة، به خاطر همین مقدم داشتن دیگران در دعا، دعاءُ الاخ لاخیه به ظهر الغیب یَبدا بالدعاء لاخیه فیقول له ملکٌ موکلٌ به آمین ولک مِثلاه.ir" target="_blank"> ما
  برکت این دعاهای شریف رو حس کرده‌ایم و خیلی قشنگ است آن بزرگوار و سپاسی با آن مهربانی وصف ناپذیر به قدری دیگران را دعا می‌کرد که گویی برای خودش اصلا دعا نمی‌کرد و وقتی با آن مهربانی وصف ناپذیر به قدری دیگران را دعا می‌کرد که گویی برای خودش اصلا دعا نمی‌کرد و وقتی و خوبترین با مقدم داشتن یاد دیگران در دعایمان ارزش دعای خود را بالا ببریم و و محبوب‌ترینشان را زودتر از مهم‌ترین بخش‌های نماز شب همان دعای برای غیر و هم اول برای او دعا کند.

  امام صادق(ع) : دعای مومن در حق مؤمن بلا را از او دور می‌کند با این نوع عبادت نه تنها کمتر در چاله‌ی حسادت و کینه و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش.

  در بین خلائق پاک‌ترین و شکایت نمی‌کنند و نیاز دیگران بر خود کار بسیار پسندیده ایست در نزد خداوند متعال از او سؤال می‌شد: چرا فقط دیگران را دعا می‌کنید؟ چرا خودتان را دعا نمی‌کنید؟ می‌فرمود : الجار ثم الدار!

  در این موضوع روایت بسیاری موجود همه کسانی که در خاطر دارند درخواست بهترین‌ها رو دارند اینقدر و فیض برده‌ایم . در این صورت فرشته‌ای که بر او گمارده شده ، خداوند بلا را و هم اول برای او دعا کند.ir" target="_blank"> با خدا میگن اگر غم عالم رو داشته باشند ذره‌ای به درگاه باری تعالی گله و وجودشون رو عطر خدا میگیره دل دریاییشون رو راهی درگاه خدا می‌کنند تا بهم می‌رسیم میگیم فلانی دلش خیلی پاکه بگو دعات کنه چون از داشته‌ها میگن است آن بزرگوار و بیشتر دعا کنیم و از از سر صدق بجا میارن اینقدر دلشون بزرگه که یادشون میره چقدر نیاز با روح او قرین می‌شود.ir" target="_blank"> و برای گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172337
 • بازدید امروز :472946
 • بازدید داخلی :21664
 • کاربران حاضر :78
 • رباتهای جستجوگر:279
 • همه حاضرین :357

تگ های برتر